Leiding en groepen

RIBBELS (1ste-2e leerjaar): van 14u tot 17u

SPEELCLUBS (3e-4e leerjaar): van 14u tot 17u

KWIKS (5e-6e leerjaar): van 14u tot 18u

TIPPERS (1ste-2e middelbaar): van 14u tot 18u30

TIPTIENS (3e-4e middelbaar): van 14u tot 19u

ASPIRANTEN (5e-6e middelbaar): van 14u tot 19u30

Hoofdleidsters

Joke Demeyere: 0478/82.09.90

Yanka Meeus: 0485/83.43.04

Volwassen begeleider

Veronique Suijs (Veke): 0475/66.82.46

Leidingsploeg 2019-2020dscn0169.jpg

Leidingsboekje-2019-2020

Ribbels

Joke
Joke Demeyere
joke.demeyere@outlook.com
17 januari 2000
Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut; de bestandsnaam is 28058372_2050692441866967_4057714155644377148_n.jpg
Martha Debrabandere
Martha.debrabandere@gmail.com
26 november 2001
Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut; de bestandsnaam is 68631838_2350034155245732_4591263036618047488_n.jpg
Lize Vermeiren
Lize.vermeiren@telenet.be
16 september 2001

Speelclubs

Lindsey
Lindsey Huyssens
lindseyhuyssens@gmail.com
20 mei 2000
Janne Van Steenwinkel
Janne.vansteenwinkel@gmail.com
21 mei 2001
Lynn Suys
lynnsuys@telenet.be
29 september 2001

Kwiks

Lyzanne
Lyzanne Dielkens
ldielkens@hotmail.be
21 september 2000
Iris Van den Eede
Irisvandeneede2001@gmail.com
20 februari 2001
Esther De Groof
Esther.degroof@hotmail.com
26 juni 2001

Tippers

2016_10_01_trouw_Lies_Michaël_021
Ine Schokkaert
ineschokkaert@hotmail.com
26 oktober 1999
Yanka Meeus
Yanka.meeus@gmail.com
04 januari 2002
Lauren Vertongen
Vertongenlauren10@gmail.com
31 oktober 2001

Tiptiens

Lynn
Lynn Caluwé
lynncaluwe99@gmail.com
30 maart 1999
myrthe-e1536654653651.jpg
Myrthe Verhoeyen
verhoeyen.myrthe@outlook.com
9 juni 2000
Karen
Karen Vingerhoets
karenvingerhoets@hotmail.com
27 juni 2000

Aspiranten

Marie
Marie Debrabandere
debrabandere.marie@gmail.com
28 september 1998
Sarah
Sarah Fostier
fostier.sarah@gmail.com
10 november 1998
Allessya
Allessya Baldassarre
Allessya2000@gmail.com
31 oktober 2000

VB

Veke
Veronique Suijs (Veke)
vekesuijs@hotmail.com
3 juni 1980

Vorige leidingsploegen

Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut; de bestandsnaam is 2018_09_23_chiro_leidingsfoto.jpg
Leidingsboekje 2018-2019
cropped-1240482_10201052712736759_1761022704_n.jpg
2013-2014
leidingsfoto-2012-2013-4.jpg
2012-2013

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s