Leiding en groepen

Leidingsploeg 2020-2021

Leidingsboekje-2020-2021

Ribbels

Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut; de bestandsnaam is esther.jpg
Esther De Groof
Esther.degroof@hotmail.com
26 juni 2001
Yanka Meeus
Yanka.meeus@gmail.com
04 januari 2002
Judith Vansteyvoort
judith.vansteyvoort@outlook.com
12 augustus 2002
Janne Meersmans
janne.meersmans1@gmail.com
28 november 2002

Speelclubs

Karen
Karen Vingerhoets
karenvingerhoets@hotmail.com
27 juni 2000
Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut; de bestandsnaam is 14907024_2143806192512262_8319569821623896622_n.jpg
Iris Van den Eede
Irisvandeneede2001@gmail.com
20 februari 2001
Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut; de bestandsnaam is 68631838_2350034155245732_4591263036618047488_n.jpg
Lize Vermeiren
Lize.vermeiren@telenet.be
16 september 2001
Femke Demeyere
femke.demeyere@outlook.com
12 januari 2002

Kwiks

Lauren Vertongen
Vertongenlauren10@gmail.com
31 oktober 2001
Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut; de bestandsnaam is 28058372_2050692441866967_4057714155644377148_n.jpg
Martha Debrabandere
Martha.debrabandere@gmail.com
26 november 2001
Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut; de bestandsnaam is 68336174_1162976103911397_5409844323896262656_n.jpg
Lynn Suys
lynnsuys@telenet.be
29 september 2001
Noor Van der Linden
noorvdl@outlook.com
8 juli 2002

Tippers

myrthe-e1536654653651.jpg
Myrthe Verhoeyen
verhoeyen.myrthe@outlook.com
9 juni 2000
Lyzanne
Lyzanne Dielkens
ldielkens@hotmail.be
21 september 2000
Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut; de bestandsnaam is 68962711_1253552494827588_4180332381191798784_o.jpg
Janne Van Steenwinkel
Janne.vansteenwinkel@gmail.com
21 mei 2001
Luna Huyssens
luna.huyssens@hotmail.com
31 juli 2002

Tiptiens

Lindsey
Lindsey Huyssens
lindseyhuyssens@gmail.com
20 mei 2000
Allessya
Allessya Baldassarre
Allessya2000@gmail.com
31 oktober 2000

Aspiranten

Ine Schokkaert
ineschokkaert@hotmail.com
26 oktober 1999
Joke Demeyere
joke.demeyere@outlook.com
17 januari 2000

VB’s

Veronique Suijs (Veke) & Liesbeth Ryssen (Lies)
vekesuijs@hotmail.com – liesryssen@hotmail.com
3 juni 1980 –

Vorige leidingsploegen

Deze afbeelding heeft een leeg alt-atribuut; de bestandsnaam is 2018_09_23_chiro_leidingsfoto.jpg
Leidingsboekje 2018-2019
cropped-1240482_10201052712736759_1761022704_n.jpg
2013-2014
leidingsfoto-2012-2013-4.jpg
2012-2013

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s